KWIATOWE TRENDY 2018

Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem nowych trendów w dekoracjach i wiązankach ślubnych na sezon 2018. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was doskonała inspiracja. Zachęcamy również do kontaktu z nami w kwestii wykonania dekoracji kwiatowych na Wasz ślub, z przyjemnością dla kazdej pary przygotujemy indywidualną ofertę. 

KWIATOWE TRENDY 2017

Jak ŚLUB, to obowiązkowo piękne KWIATY, które zapewnią niezapomniane wrażeniami wizualne dla Pary Młodej i wszystkich gości. A co daje nam rok 2017 dla przyszłych Par Młodych?  Zobaczmy… w galerii poniżej

NASZE KWIATOWE REALIZACJE

W naszym Salonie zajmujemy się również doborem odpowiedniej wiązanki i kompozycji kwiatowych do wybranej przez przyszłą Pannę Młodą sukni. Znając suknię, proponujemy do niej najlepsze kompozycje kwiatowe z najświeższych kwiatów. 

W ofercie mamy: zestawy wiązanek dla Panny Młodej i świadkowej, ozdobniki dla Pana Młodego i świadka, dekoracje samochodu, dekoracje kościoła, dekoracje stołów na sali weselnej. Chcesz poznać naszą ofertę? ZADZWOŃ do nas! Przygotujemy dla Ciebie wycenę z propozycjami doboru kwiatów. A teraz zobacz nasze dotyczasowe realizacje:

WIĄZANKI ŚLUBNE, BUKIETY DLA ŚWIADKOWEJ i KWIATY DO BUTONIEREK

DEKORACJE SAMOCHODU PARY MŁODEJ

DEKORACJE KOŚCIOŁÓW

DEKORACJE SAL BANKIETOWYCH, STÓŁ PARY MŁODEJ I STOŁY GOŚCI WESELNYCH

UPOMINKI KWIATOWE I DELIKATESOWE DLA RODZICÓW